Speciální nabídka pro registrované jachtaře:

Kvalitní výživa, rychlejší regenerace, uvolnění unavených svalů, ochrana proti slunci, nebo rychlé jídlo na vodu a mnoho dalších pomocníků, díky kterým si můžete užít jachtingu ještě lépe než kdy dříve.

Nabídka špičkových produktů, které se Vám mohou opravdu hodit!

Vše za velkoobchodní ceny, tedy až o 43 % levněji, než je běžná cena.

Tělo sportovců je vystaveno náročným podmínkám, ve kterých nadměrně spotřebovává  minerály, vitamíny i stopové prvky. Na závodech často neexistuje možnost kvalitně se stravovat, ale i během roku často nelze sehnat kvalitní ovoce a zeleninu, které by nebyly chemicky ošetřeny. Proto je vhodné dodávat tělu potřebné látky pomocí kvalitních přírodních výživových doplňků a to v průběhu celého roku. Pravidelným a vyváženým přísunem potřebných látek se významně snižuje opotřebení organismu a urychluje se jeho regenerace. Zároveň je vhodné chránit se proti silnému slunečnímu záření, nebo pomoci unaveným svalům od bolesti. S tím vším Vám může pomoci pár pomocníků z této nabídky.

Pro získání přístupu k velkoobchodním cenám vyplňte prosím formulář dole.

Vyplněním formuláře získáte přihlašovací údaje. Doplňky je možné nakupovat za VOC pouze po zadání přihlašovacích údajů v oficiálním eshopu výrobce! Pro rychlý přístup k jednotlivým doporučeným produktům klikněte na název produktu a budete přesměrování přímo do eshopu.

Doporučené produkty pro jachtaře:

LifePak+

Jde o tzv. mikrovýživu, multiminerální a multivitamínový doplněk stravy, který obsahuje komplex vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a fytonutrientů. Maximální doplnění všech potřebných vitamínů a minerálních látek + antioxidační ochrana. Díky dovyživení organismu potřebnými látkami, tělesné funkce fungují mnohém lépe, tělo není tak unavené a vyčerpané = lepšení výkon a lepší regenerace organismu Zaměřuje se na 9 klíčových funkcí našeho těla jako jsou: - zdraví kostí - podpora imunitního systému - metabolismus - kardiovaskulární systém - ochranná síť antioxidantů - kognitivní funkce - zdraví pleti - funkce štítné žlázy - zrak

VOC - 1.843,- Kč

MOC - 2.398,- Kč

Marine Omega

Rybí tuk Omega 3 mastné kyseliny (MK) Obsahuje Omega 3 MK, EPA a DHA a krilový olej. Ryby, ze kterých je rybí tuk získáván jsou testovány na těžké kovy. Navíc mořský kril (korýš) žije pouze v čistých mořských podmínkách. Je důležitý při používání v kombinaci s LifePakem, kdy tuk napomáhá rozpouštět vitamíny rozpustné v tucích. Ale i samostatně má rybí tuk v Marine Omega nespočet pozitivních funkcí v našem těle, jak už podpora myšlení, mozkové funkce, nervové funkce atd.

VOC - 1.074,- Kč

MOC - 1.397,- Kč

VÝHODNÉ BALENÍ LifePak+ a Marine Omega

Výhodné balení obsahuje LifePak+ a Marine Omega.

VOC - 1.739,- Kč

MOC - 2.260,- Kč

CordyMax

Sportovci používají pro zvýšení výkonu. Zvyšuje kapacitu plic a energii, chrání játra a ledviny. Regeneruje plicní tkáň. Obsahuje 85% výtažek z houby Cordyceps Sinensis (housenice čínská). Separace tohoto výtažku je výsledkem 15 let vědeckého výzkumu. CordyMax je udělena (čínskou vládou) ochrana duševního vlastnictví a je jako první doplněk stravy s touto houbou uznán čínskou vládou.

VOC - 879,- Kč

MOC - 1.142,- Kč

R2

R² se skládá z denní a noční složky. Denní složka R² day je zaměřena na dodání energie buňkám a zvýšení celkové vitality organismu. Obsahuje směs klíčových složek Cordyceps Sinensis, granátového jablka a ženšenu pravého Panax Ginseng, jež pomáhá třem dimenzím vitality, které většinou s postupujícím věkem ochabují - zvyšuje fyzickou výkonnost a pomáhá udržovat duševní schopnosti a sexuální vitalitu. Noční složka R² Night je zaměřena na detoxikaci (čištění) buněk (organismu). Obsahuje selen, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem. Kombinace obou doplňků tvoří ideální podporu organismu.

R2 Day

VOC - 1.549,- Kč

MOC - 2.012,- Kč

R2 Night

VOC - 1.431,- Kč

MOC - 1.861,- Kč

R2 Day + Night

VOC - 2.520,- Kč

MOC - 3.275,- Kč

M-bar

Proteinové tyčinky Obsahují 25% proteinu, veškeré nutriční hodnoty hlavního jídla, vitamíny, minerální látky. Obsahují správnou hladinu bílkovin, která pomáhá k nárůstu a udržení svalové hmoty. Ideální jako svačina v průběhu dne, ideálně hodinu před sportovním výkonem nebo jako náhrada hlavního jídla při snižování hmotnosti. Ideální zasycení před vyplutím na vodu, nebo při dlouhodobém pobytu na vodě. Balení 30ks.

VOC - 2.502,- Kč

MOC - 3.253,- Kč

Tegreen

Vysoká antioxidační ochrana organismu před volnými radikály, které se mimo jiné tvoří i sportovní aktivitou! Obsahuje výtažky z listů ze zeleného čaje - polyfenoly, katechiny. 1 tableta = 7 šálků kvalitního zeleného čaje BEZ TEINU!

VOC - 598,- Kč

MOC - 777,- Kč

FlexCreme

Krém s obsahem mentolu a komplex cetyl esterů, který se dobře vstřebává do pokožky. Je zklidňující a osvěžující. Ideální na uvolnění a úlevu při bolesti svalů.

VOC - 645,- Kč

MOC - 841,- Kč

Sunright SPF 35 a SPF 50

Ochranný krém proti slunci. Voděodolný, nemastný krém s vysokou ochranou proti UVA a UVB.

SPF 35

VOC - 564,- Kč

MOC - 736,- Kč

SPF 50

VOC - 492,- Kč

MOC - 704,- Kč

Výše uvedené je pouze VÝBĚR z celkové nabídky.

Pro rychlý přístup k těmto vybraným produktům klikněte přímo na název produktu. Budete přesměrováni do e-shopu výrobce. Pro nákup za velkoobchodní ceny se v eshopu přihlašte na liště vpravo nahoře.

Ceny jsou uvedeny pro rychlejší orientaci v nabídce. Vždy platí cena uvedená přímo v eshopu výrobce. Za případné nesrovnalosti se omlouváme.

V eshopu můžete vybírat z nabídky výživových produktů Pharmanex a nabídky produktů denní péče Nuskin. Velkoobchodní ceny se vztahují na veškeré produkty. Pro nákup za VOC se přihlašte pod Vašimi přístupovými údaji.

Reference

Výživové doplňky LifePak+ a R2 Day používají například Olympijští reprezentanti Maďarska v Moderním Pětiboji.

Ádám Marosi
Ádám Marosi
olympijský medailista v moderním pětiboji, světový a evropský šampion

„Běh je souboj mezi vámi a vaším tělem, jak dlouho bude ochotné pokračovat dál - do posledního okruhu. Musíte zapomenout na přirozenou potřebu odpočinku vašeho těla.” Maďarští reprezentanti v pětiboji #Olympic Athletes spolupracují s #NuSkin#Pharmanex kvůli skvělým potravinovým doplňkům, jako je #R² Day. Obsahuje výtažek z ženšenu, který pomáhá zvýšit fyzickou odolnost podporováním odbourávání cukru a kyseliny mléčné.

Róbert Kasza
Róbert Kasza
olympijský reprezentant v moderním pětiboji, světový a evropský šampion

„Když běžím, nemyslím jen na své umístění v soutěži a na další kroky, ale hodnotím také reakce svého těla. Opravdu je to o vyvážení intenzity a vytrvalosti.” Maďarští reprezentanti v pětiboji spolupracují s #NuSkin #Pharmanex kvůli skvělým potravinovým doplňkům, jako je LifePak+. Tento produkt obsahuje vitamín C a vápník, které přispívají k normálnímu energetickému výdeji metabolismu.

Sarolta Kovács
Sarolta Kovács
olympijská reprezentantka v moderním pětiboji, světová a evropská šampionka

„Ve vodě fyzicky cítíte sílu přírody, která pracuje proti vám. Vaše tělo si musí prorazit svou cestu soutěží, a to vyžaduje silnou touhu po vítězství.” Maďarští reprezentanti v pětiboji #Olympic Athletes spolupracují s #NuSkin #Pharmanex kvůli skvělým potravinovým doplňkům, jako je #R² Day. Obsahuje výtažek z ženšenu, který pomáhá udržovat optimální výdrž, pocit energie a vitality.

Doplňky firmy Pharmanex používají i špičkoví čeští jachtaři.

Lukáš Neumann
Lukáš Neumann
dlouholetý špičkový jachtař, držitel 31 titulů Mistr republiky v různých lodních třídách, včetně windsurfingu, držitel bronzových medailí z mistrovství Evropy, reprezentant ČR na mnoha světových i evropských šampionátech.

Kombinaci LifePak+ a Marine Omega považuji za úplný základ pro každodenní výživu. Díky němu během pár vteřin doplním všechny potřebné vitamíny a minerály. Nemusím o ničem přemýšlet a řešit jednotlivé látky zvlášť. CordyMax je skvělá věc pro zvýšení kapacity plic a tím zvýšení výkonu. Jeho účinky okamžitě poznám při aktivitách, kdy bývá těžké popadnout dech – jako je windsurfing, jízda na kole atp. Tyčinky M-bar používám vždy, když se potřebuji najíst a vím, že mě za chvíli čeká fyzická aktivita, třeba před, nebo mezi rozjížďkami. Vím, že mě nasytí a že se mi nic nebude vracet zpět do krku. Navíc mi ta čokoládová i chutná 😊.

Martina Koutná
Martina Koutná
Byla členkou Reprezentačního družstva ČSJ, členkou SCM CERE a pravidelně se zúčastňovala Mistrovství světa a Evropy na lodních třídách 420 a 470. Získala 4 tituly Mistryně ČR v různých lodních třídách a 1 titul Mistryně Slovenska v lodní třídě Optimist. Získala několik titulů Vícemistryně ČR. Pravidelně se umísťovala na medailových pozicích.

LifePak+ s Marine Omega považuji za naprosto nezbytný základ pro každého z nás, ať už sportujeme nebo ne. Kombinace těchto doplňků stravy má úžasný vliv na náš organismus. Doplňky R2 Night a Day mě nadchly zvýšením energie a skvělým kvalitním spánkem, který jsem po několika dnech pocítila. Bohužel jsem jej díky opakovanému těhotenství a kojení neměla možnost používat dlouhodobě. Tyčinky M-Bars jsou skvělou alternativou jídla, po kterém následuje sportovní aktivita nebo pro případ, že se v běžném životě nestíhám najíst. Pro zahnání hladu ji stále nosím v kabelce nebo v batohu. Já osobně preferuji citronovou příchuť.

Výživové doplňky společnosti Nuskin/Pharmanex:

  • jsou vytvořeny na přírodní bázi = nejsou syntetické!
  • mají dvojitě slepé, placebem kontrolované klinické studie – stejně jako léky!
  • některé obsahují účinné aktivní látky využívané v čínské medicíně po tisíciletí
  • jsou vyvinuty špičkovými vědci - ve vědecké radě firmy jsou lidé, kteří jsou považováni za jedny z největších vědeckých kapacit v oboru (např. Lester Packer,Ph.D. , Joe Chang Ph.D...)

Společnost Nuskin/Pharmanex má více než 30ti letou historii a je celosvětovým lídrem v oblasti antiagingu a výživových doplňků.

O kvalitě produktů svědčí, že:

  • Nuskin/Pharmanex byl oficiálním sponzorem zimních OH 2002 v Salt Lake City. Produkt LifePak byl oficiálním produktem her. Pharmannex byl exklusivním dodavatelem výživových doplňků.
  • Nu Skin Enterprises a její divize Pharmanex se staly zároveň oficiálními sponzory U.S. Olympic Teams pro roky 2000, 2002 a 2004.
  • Pharmanex je v současné době partnerem Maďarské Asociace Moderního Pětiboje a vybrané doplňky užívají jejich vrcholoví sportovci
  • Společnost Nuskin je držitelem desítek ocenění za kvalitu produktů, inovace, design i za programy sociální odpovědnosti

Pro případné konzultace ohledně těchto doplňků kontaktujte Bc. Martinu Koutnou odbornici na regeneraci a výživu ve sportu.

Martina Koutná
Martina Koutná

vystudovala obor Regenerace a výživa ve sportu na Masarykově univerzitě v Brně, absolvovala uznávaný kurz o výživě Nutris a následně pracovala jako výživový kouč. S výše uvedenými doplňky stravy i s vrcholovým jachtingem má mnohaleté osobní zkušenosti.

Pro přístup k velkoobchodním cenám vyplňte prosím tento formulář.

Budou vám vygenerovány přístupové údaje a tyto vám budou zaslány na vámi uvedený email.

Případné dotazy napište dole do poznámky.

Jméno*
Příjmení*
Registrační číslo ČSJ ve formátu XXXX-XXX*
Datum narození (den/měsíc/rok)*
Adresa*
Město*
Poštovní směrovací číslo*
Telefon*
Email - toto bude vaše uživatelské jméno*
Poznámka
Souhlasím s registrací v e-shopu firmy Nuskin a se zásadami ochrany osobních údajů.*